Hvězdičky

Kap, kap, kap…

Podzimní počasí nás mnohdy překvapí. Zlobivý vítr honí dešťové kapky, sem tam ještě vysvitne sluníčko a občas nás zahalí mlha. Děti se válely jako mlha a schovaly se do ní jako do peřinky. Pohádka o dešťové kapce jejich zážitek ještě umocnila.  

Halloween

Strašidelný týden si děti moc užily jak doma, tak i ve školce. Doma si společně s rodiči vytvořily libovolnou technikou dýně, které nám do školky donesly na ozdobení prostor. Ve třídě se děti seznámily s technikou barvení temperovými barvami, skládaly si barevné kuličky a tím dotvářely obrázky, hledaly správný tvar a skládaly panáčka dýňáčka. Seznámily

Chůze naboso

Děti si užívaly chůzi naboso po kamenech, kládách, šiškách i žaludech. S Muffík ortopedickou podlahou je prima zábava a zdravé cvičení.

Třída plná dráčků…

… a k tomu klidná pohoda, dobré mlsání.  Naše první společné tvoření se vydařilo. Rodičům děkujeme za jejich čas a přízeň.                                                                Brzy naviděnou.

Týden s ježečkem a hruškou

Hruška na zem padala, tlesk, plesk, bum! Ježečkovi na záda, tlesk, plesk, bum! Ježeček se zlobil hned, tlesk, plesk, bum! Hrušku za to celou sněd, tlesk, plesk, bum! Děti se seznamovaly s prstovými barvami  

Knihadýlko

V pondělí 25.9.2023 k nám přijelo „Knihadýlko“ plné pokladů z půdy. Děti pozorně poslouchaly pohádku a pak za odměnu si mohly všechny rekvizity vyzkoušet .